ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG
ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG
ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG
ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG
ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG
ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG
ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG

NİKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG ERKEK BRONZ KRAMPON DR5941-810 (DR5941-810)

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺3.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.804,15(KDV Dahil)
Hızlı Kargo
  • 2. Üründe Ek %5 İndirim
  • Aynı Gün Kargo !


NİKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY FG/MG ERKEK BRONZ KRAMPON

 

Futbolun gücü, hayatın her kesiminden ve dünyanın her köşesinden insanları bir araya getirerek sonsuz olasılıklar sunan, yenilmez ve evrensel bir bağ oluşturur. Dünya sahnesinin oluşturduğu bağlılık hissinden ilham alan tasarımla sporun en büyük turnuvasını kutla. Karakteristik karbon fiber krom plaka, dünyanın en iyi oyuncularına yaraşır, etkileyici ve fütüristik stille bir araya geldi. Zoom Air birimine ve olağanüstü temas sunmak için esnek NikeSkin üst kısma sahip silüetle maçın kaderini belirleyen son dakikalarda sahaya hükmedebilirsin.

Sahaya Hoş Geldin, Zoom

Nike, tarihinde ilk kez topuk kısmı için yepyeni bir Zoom Air birimi geliştirmiştir. Plakada yer alan bu birim, tabanda ekstra esneklik sunarak sporcuların sahada daha hızlı oynamasına ve gol atarken, topa yetişirken veya defans oyuncularını geçerken en önemli anlarda alan yaratmasına yardımcı olur.

Topu Ayağında Hisset

Yumuşak ve esnek file malzemeden üretilen NikeSkin, ince kaplamayla birleştirilir. Bu üst, gerçek anlamda ayakla futbol oynuyormuşsun gibi hissetmeni sağlar.

Geliştirilmiş Uyum

Yenilenen tasarım, geliştirilmiş yapısıyla ayağa daha iyi uyum sağlar. Tasarımı yenilemek için yüzlerce sporcuyla kullanım testleri yaptık. Bunun sonucunda şekli daha iyi ayarlanmış bir burun ve ayağı daha iyi sabitleyen bir topuk ortaya çıktı.

Sabitleyici ve Hızlı Yapı

Yapı içindeki hız kafesi, optimum sabitleme için ayağını ekstra ağırlık yapmadan plakaya sabitleyen, ince ve güçlü bir malzemeden üretilmiştir.

Sağlam Bas, Harekete Geç

Benzersiz tutuş deseni, olağanüstü tutuş sunar ve rakiplerini geride bırakmak çabucak hızlanmana yardımcı olur.

Işığı Ortaya Çıkar

Bakır renk, plaka boyunca benzersiz bir stil oluşturan metalik yüzeylerin arasında akan olağanüstü bir enerji kanalıdır. Kramponun çevresini sofistike ""Space Dust"" rengiyle kapladık ve kontrast oluşturması için buna beyaz, bakır ve pembe renk vurguları ekledik. Liquid Chrome, üst kısma metalik bir hava kazandırır.

Tasarımdaki özel semboller, sporun dünya çapında düzenlenen en büyük turnuvasına ev sahipliği yapan şehre saygı duruşunda bulunur. Stilde WHQ koordinatlarımızın yanı sıra bu enerjinin arkasındaki bilim hakkında bilgi veren amblemleri de bulabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR